Yaşam

‘Her Çocuk Bayramlık İster’ Kampanyası

18236 Görüntülenme Yorum Ekle

Samsun’da Atakum Belediyesi tarafından yürütülen kampanya kapsamında açılan Bayramlık Çarşısı’nda, Suriyeli sığınmacılarla kimsesiz ve ihtiyaç sahibi bin çocuğa bayramlık hediye edildi.

Samsun’da Atakum Belediyesi tarafından yürütülen “Her Çocuk Bayramlık İster Kampanyası” kapsamında açılan Atakum Bayramlık Çarşısı’nda Suriyeli sığınmacılarla kimsesiz ve ihtiyaç sahibi bin çocuğa bayramlık giysi hediye edildi.

Atakum Belediyesi ile Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmetler Merkezi tarafından sürdürülen kampanya kapsamında, hayırsever vatandaşların desteğiyle çocuklara ulaştırılmak üzere alınan bayramlık kıyafetlerin yer aldığı Atakum Bayramlık Çarşısı’nın açılışı yapıldı.

“Çocuklarımızı mutlu edebildiğimiz için çok mutluyuz”
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, burada yaptığı konuşmada, büyük bir mutluluk yaşadığını söyledi. Bayram sabahlarında her çocuğun yatağının başında bir bayramlık görmek istediğini belirten Taşçı, “Bu düşünceden hareketle ‘Her Çocuk Bayramlık İster Kampanyası’nı hayata geçirdik. Kısa sürede hem hayırsever iş adamlarımız hem de Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmetler Merkezi gönüllülerinin destekleriyle bin çocuğumuzu bayramlıklarıyla buluşturuyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımızın en önemli parçalarından birisi de paylaşımcı hizmet anlayışımızdır. Rencide etmeden, hatta onore ederek böyle büyük bir kampanya ile çocuklarımızı mutlu edebildiğimiz için çok mutluyuz, gururluyuz.” dedi.

AA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spor

“Beşiktaş maçını kayıpsız geçmek istiyoruz”

KARABÜK (AA) – Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Spor Toto Süper Lig’in 20. haftasında sahalarında oynayacakları Beşiktaş maçına ilişkin, “Beşiktaş maçını kayıpsız geçmek istiyoruz.” dedi. Tankut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ziraat Türkiye

Devamını Oku   209