Radyonu Seç Son FM İntizar Hit Radio Radio İstanblue Radyo BLK

Salı, Ocak 23

Sanatçılardan Darbe Girişimine Tepki!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ülkemizde yaşanan darbe girişimine karşı sanatçılar sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getirdiler…

Bengü: “Kanım dondu; öylece, sessizce izledim… Benim güzel memleketim, vatanım, bayrağım!!! Bir daha anladım “bir” olmayı; Milletimin İstiklal! 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷”

Emre Kaya: “Hepimiz bu vatanın evlatlarıyız tek dilediğim her şey biran önce düzelsin yeniden mutlu olalım”

Gökhan Tepe: “Vatandaşımızın canına ve demokrasiye kastı olanlara karşı #tekyüreğiz #darbeyehayır”

Hadise: “Allah güzel Türkiye’mizi korusun… Dün gece gibi karanlık bir geceyi bir daha yaşamamak umudu ile geçmiş olsun… #Türkiye”

Işın Karaca: “Ne zor bir sınavdan geçiyoruz… Allah hepimizi korusun, kollasın, çoluğumuza çocuğumuza zeval vermesin… Bizleri bölemesinler”

Kenan Doğulu: “Hala yaşadıklarımızın şoku içerisindeyim ve çok üzgünüm. Ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde bu günleri atlatacağına inanmak istiyorum. Hayatını kaybedenler için Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Hepimiz bu vatanın evlatlarıyız, birbirimize sahip çıkalım. Sevgi, barış ve kardeşlik bizi bir arada tutacak. Bunu unutmayalım.”

Murat Boz: “Soğukkanlı olmalıyız hepimiz biriz bu ülke hepimizin sahip çıkalım. Daha fazla can yanmasın kan dökülmesin. Silah bomba şiddet ile sonuç alınamaz.”

Mustafa Ceceli: “Ülkemizi çökertme girişiminde her kimin kıl kadar payı varsa cezası ağırın da ağırı olmalı ve eminim ki olacak..”

Sıla Gençoğlu: “Ne kadar üzgünüz, ne kadar… Başımız sağolsun. Yakınlarına sabır diliyorum.”

Simge Sağın: “Allah’ım sen bize daha kötülerini yaşatma… Gösterme… İçimiz eridi… Kardeşiz biz ya!”

Sinan Akçıl: “Türk askeri Türk Halkına ateş açmaz, açamaz. Sen ülkemizi koru yarabbim…”

Tuğba Özerk: “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. 🙏 Üzüntümüz tarifsiz”

Yeşim Salkım: “Ah benim Can’ım ülkem ah……….”

Yonca Evcimik: “Bir olmak ve kenetlenmek sımsıkı. Güzel Türkiyemizin geleceği için. Bu ülkenin dimdik ayakta olabilmesi için kavgayı kenara bırakıp, aynı çatı altında huzur içinde yaşamayı bilmek lazım. Birbirimizi böyle zamanlarda daha çok anlamak , sevmek zorundayız. Bunun için çaba göstermeli. Parçalanmak değil 1 olmak için uğraşmalıyız. Bizim böyle zamanlarda birbirimize düşmanmış gibi davranmamızın bu ülkenin kötülüğünü isteyenlerin ekmeğine yağ sürmekten başka bir faydası yok. Gün birlik ve beraberlik günü. Her zamankinden daha çok”

Share.

About Author

Leave A Reply